2017/2018 sem. I
nr godz
III GIM
II Gim VII VI V IV III B III A II I O 6 O 5
1 08:00-08:45 J.Polski J.Rosyjski Informatyka Przyroda PP J.Angielski Matematyka Ed:Wcz (K) Ed:Wcz Ed:Wcz - O O
2 08:55-09:40 Religia Matematyka J.Polski Przyroda Muzyka Technika Ed:Wcz J.Angielski Ed:Wcz - O O
3 09:50-10:35 Informatyka J.Angielski Matematyka Religia J.Polski W-F Ed:Wcz ( E) Ed:Wcz Ed:Wcz Gim.Kor O O
4 10:45-11:30 Wos W-F J.Angielski Matematyka W-F J.Polski Ed:Wcz ( E) Ed:Wcz Ed:Wcz Religia O O
5 11:45-12:30 Historia Technika Godz.Wych J.Rosyjski Matematyka W-F J.Angielski (A) Ed:Wcz Religia Ed:Wcz O O
6 12:40-13:25 J.Rosyjski   Historia W-F Technika Przyroda Religia Kor Komp   Ed:Wcz    
7 13:35-14:20 Godz.Wych   Fizyka Wdr           Ed:Wcz    
8 14:30-15:15 Wdr   Fizyka                  
 
1 08:00-08:45 Ed.dla bezp. Matematyka Wdr J.Polski Przyroda J.Polski Ed:Wcz - Ed:Wcz J.Angielski O O
2 08:55-09:40 W-F Religia J.Polski Matematyka Historia J.Angielski Ed:Wcz - Ed:Wcz Ed:Wcz O O
3 09:50-10:35 J.Angielski Godz.Wych W-F Historia Matematyka Religia Ed:Wcz - Ed:Wcz Ed:Wcz O O
4 10:45-11:30 Matematyka W-F Historia J.Angielski J.Polski Plastyka Ed:Wcz Religia Ed:Wcz Ed:Wcz O O
5 11:45-12:30 Religia Historia Plastyka Przyroda J.Polski Godz.Wych wietl O.M (A) Ed:Wcz J.Angielski Ed:Wcz O O
6 12:40-13:25 J.Polski J.polski Religia Kor.Komp/Mat J.Angielski   Gim.Kor O.M ( E) Ed:Wcz   Zaj.Wyr    
7 13:35-14:20 Fizyka J.polski J.Angielski   Wdr     ( E) Ed:Wcz        
8 14:30-15:15   Fizyka Chr Chr Chr Chr   ( E) Ed:Wcz        
 
1 08:00-08:45 Geografia D.W Informatyka Matematyka J.Polski Przyroda J.Polski - (K) Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
2 08:55-09:40 Geografia J.polski Matematyka J.Polski W-F Informatyka - ( E) Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
3 09:50-10:35 Informatyka Matematyka W-F Matematyka J.Polski W-F zaj wyr O.M. ( E) Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
4 10:45-11:30 W-F Chemia Geografia Informatyka J.Rosyjski W-F zaj wyr O.M. ( E) Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz Religia O
5 11:45-12:30 Matematyka Biologia Geografia W-F Informatyka Muzyka Ed:Wcz Gim.Kor. Religia J.Angielski O O
6 12:40-13:25 J.Angielski J.Angielski J.Rosyjski Technika Religia Matematyka Ed:Wcz   Gim.Kor.      
7 13:35-14:20 W-F Ter. Chemia Plastyka Matematyka w d r Ed:Wcz          
8 14:30-15:15     Biologia J.Angielski                
 
1 08:00-08:45 Hist./D.W - WF J.Polski WF - Ed:Wcz ( E)Ed:Wcz J.Angielski Religia O O
2 08:55-09:40 Historia J.Angielski WF J.Polski WF Kor.Komp Ed:Wcz ( E)Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O Religia
3 09:50-10:35 Zaj.ART. WF J.Polski Historia Matematyka J.Angielski Ed:Wcz Religia Ed:Wcz Ed:Wcz O O
4 10:45-11:30 J.Angielski Matematyka J.Polski Przyroda Plastyka Historia Ed:Wcz (K)Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
5 11:45-12:30 Matematyka Religia Muzyka WF Przyroda J.Polski J.Angielski (A) Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
6 12:40-13:25 J.Polski J.Polski J.Angielski WF Godz.Wych Matematyka Wyr     Zaj.Wyr.    
7 13:35-14:20 Ter. J.Polski Religia Godz.Wych Sks            
8 14:30-15:15   wdr. ter.                  
 
1 08:00-08:45 Matematyka Chemia Sks J.Polski J.Rosyjski - Ed:Wcz ( E)Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
2 08:55-09:40 WF WOS Chemia J.Rosyjski Religia Matematyka Ed:Wcz ( E)Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz O O
3 09:50-10:35 Biologia WF J.Rosyjski Plastyka Matematyka J.Polski Ed:Wcz ( E)Ed:Wcz Ed:Wcz Ed:Wcz Religia O
4 10:45-11:30 J.Rosyjski Historia Matematyka Muzyka J.Polski Religia Ed:Wcz J.Angielski   Ed:Wcz O O
5 11:45-12:30 Chemia J.Rosyjski J.Polski Matematyka J.Angielski Przyroda Religia     Zaj.Wyr O O
6 12:40-13:25 Fizyka Biologia J.Polski Religia Kor.Komp J.Angielski            
7 13:35-14:20 J.Polski Fizyka Biologia J.Angielski                
8 14:30-15:15 J.Polski